Son yıllarda muhafazakar bayanlar ipek eşarp tercihlerini çoğunlukla tivil ithal eşarp‘dan yana kullanmaktadırlar. Biz de bu yazımızda ithal eşarbın diğer eşarp’lara göre önemli avantajlarından özelliklerinden bahsediyor olacağız.

Tivil İpek Eşarpİthal Eşarpİthal İpek Eşarpİthal Twill İpek Eşarp

Kalite

İthal ipek eşarp‘lar her şeyden önce kaliteli twill ipek kumaşları ile ön plana çıkmaktadırlar. İpeğin hafif bir kumaş olması, teninizi terletmemesi, başınızdaki estetik duruşu kalitesini ortaya koymaktadır.

Makul Fiyat

İthal İpek eşarp‘lar marka eşarp modellerine göre daha ucuz olmaktadırlar. Böylece ipek eşarp kullanmak isteyen bir bayan, aynı kalitedeki önde gelen bir eşarp markasına göre %30-%70 arası daha az ödeyerek iyi bir eşarba sahip olabilmektedir.

Bol Çeşit, Model ve Renk

İthal Twill Eşarpİthal İpek Eşarp’lar çok fazla model ve renk seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Sonuçta kalite ve fiyatı kadar satın almayı düşündüğünüz eşarbın, üstünüzdeki kiyafetinize, çantanıza, ayakkabınıza uygun olması gerekecektir. İthal eşarplar dünya’da bir çok üretici tarafından ve bir çok desenle üretildiğinden, model ve tasarım seçenekleri olarak çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.