İthal Tivil Eşarpİthal ipek eşarp’lardaki son fiyatları, indirimli modelleri, kampanyaları buradan takip edebilirsiniz.

Piyasada ve mağazalarda genelde 50-60 TL arasına satılan markasız ithal eşarpları internet üzerinden daha uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Ayrıca internetten alışveriş yapmanın tüm avantajlarını da yaşayacaksınız. Evinizden, işyerinizden ve hatta mobil’den bağlanıyorsanız her yerden alışveriş yapma kolaylığı, bir mağaza da bulabileceğinizden çok daha fazla model renk ve deseni bir çok siteden araştırma imkanı, extra indirim ve kampanyalardan faydalanma şansı bunların en başında gelmektedir.

Tabii burada bazı dez avantajınızlarınız da var. Öncelikli olarak;

“Ürün ne zaman kargolanacak ?”,
“Renkler ve desen ekranda gözüktüğü gibi mi gelecek ?”,
“Defosu var mı ?”

gibi sorular en başta gelir. Bu nedenle sipariş vereceğiniz alışveriş sitesini iyi tercih etmelisiniz. Bu amaçla dikkatimizi çeken, Eşarp satışı yapan alışveriş sitelerini aşağıda sizler ile paylaştık.

Ayrıca İthal Eşarp Fiyatları‘nı da yanlarında belirttik.

Silk Home Eşarp

Altın Eşarp

Altın Eşarp: Silk Home markasının da sahibi olan firma hem mağazasından hem de internetten satış yapmakta. İthal Eşarp’da Carvella markasının satışlarını yapan firma bu eşarpları 50 TL’den satışa sunuyor. Kendi markası olan Silk Home Eşarp modellerini ise 60 TL’den satışa sunuyor. Altın eşarbın avantajı, bol model ve renk seçeneği.
http://www.altinesarp.com

Sultan Eşarp: Yeni bir alışveriş sitesi olmasına rağmen, hızlı kargolama ve rakiplerine göre avantajlı fiyatları ile dikkat çekiyor.

En Ecuz İthal Eşarp

Sultan Eşarp

Fiziksel mağazası ile de satış sunan Sultan Eşarp, dileyen müşterilerine mağazadan teslim imkanı da sunuyor. Satışa sunduğu tüm eşarp’lar stoktan hazır gönderildiğinden, geç kargolama gibi bir durum ile karşılaşmadık. İthal eşarp fiyatları ise, Markasız modellerde 42 TL‘den başlıyor ve modellerine göre 49 TL’ye kadar çıkıyor. Silk Home, Colors Plus, Levi Dor gibi yerli İthal Eşarp markalarında ise fiyatlar 54-57 TL arasında değişiyor.

http://www.sultanesarp.com

 

Eşarp Park: Ege bölgesindeki zincir haldeki fiziksel mağazaları ile dikkat çeken bir firma. İnternetten de zengin ürün seçenekleri sunuyorlar. İthal Eşarp fiyatları 50 TL seviyelerinde.
http://www.esarppark.com

 

Eşarp AVM: Sadece Eşarp konseptinde çalışan bir diğer alışveriş sitesi. Bahsettiğimiz diğer sitelere göre en önemli farklı fiziksel mağazasının olmaması sadece internetten satış sağlaması. İthal Eşarp Fiyatları ise, 50 TL civarlarında.
http://www.esarpavm.com

 

Modanisa: Sadece Türkiyenin değil dünyanın da önde gelen tesettür giyim satış sitesi olan modanisa’da eşarp modelleri maalesef bizi tam tatmin edemedi. İthal grubunda pek eşarp bulamamakla birlikte bir çok farklı markanın zaman zaman kısa süreli kampanyaları olabiliyor. Bu nedenle eşarp almadan önce alternatifleri görmek açısından ziyaret edilebilir.
http://www.modanisa.com